Posiedzenie Zarządu ZGWL

W poniedziałek, 11 września 2023 roku o godzinie 9.00 w Biurze ZGWL w Zielonej Górze miało miejsce posiedzenie Zarządu. Spotkanie to przeprowadzono zdalnie.

W trakcie posiedzenia omówiono kilka ważnych tematów. Pierwszym z nich było stanowisko ZGWL nr 05/2023, które dotyczy problemu nielegalnych składowisk odpadów. Następnie omówiono kwestię finansowania modernizacji oświetlenia dróg publicznych z budżetu gminnego.

Kolejnym punktem obrad były przygotowania do obchodów 10-lecia OPOS, które rozpoczną się w najbliższy piątek, 15 września. Ustalono harmonogram, omówiono program, listę uczestników oraz treść przyszłego porozumienia.

Przedstawiono także plany dotyczące przyszłych wydarzeń. Wśród nich znajduje się szkolenie Efektywne zarządzanie zróżnicowanym zespołem, seminarium warsztatowe i konferencja w Żaganiu.

W trakcie spotkania wspomniano również o ankiecie dotyczącej nielegalnych składowisk odpadów, która cieszyła się udziałem 65 minut.

Nie zabrakło także informacji o aktualnym stanie finansów ZGWL.

Dla zainteresowanych, więcej szczegółów na temat omawianych kwestii oraz nadchodzących wydarzeń będzie dostępne niebawem na stronie ZGWL.