Międzyregionalne Seminarium Rejestracji Stanu Cywilnego

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzyregionalnym Seminarium Rejestracji Stanu Cywilnego. Wydarzenie, odbędzie się w dniach 20-21 listopada 2023 roku w Zbąszynku. Miejscem spotkań będzie Zbąszynecki Ośrodek Kultury oraz HOTEL NAVIGATOR.

Dlaczego warto wziąć udział?

To nie tylko okazja do zgłębienia najnowszych informacji dotyczących rejestracji stanu cywilnego, ale również szansa na wzięcie udziału w dyskusjach na temat wykorzystania sztucznej inteligencji w administracji publicznej oraz zapoznanie się z wyzwaniami i nowymi koncepcjami, jakie niesie unijny system rejestracji.

Program spotkania

Pierwszy dzień seminarium, 20 listopada, rozpoczniemy od rejestracji uczestników, po czym przejdziemy do oficjalnego otwarcia. Wykłady i dyskusje panelowe poruszą tematykę bezpieczeństwa informacji w systemach rejestrów państwowych, odpowiedzialność użytkownika, a także potencjalną rolę sztucznej inteligencji w administracji publicznej. Po przerwie kontynuować będziemy z tematami praktycznymi, w tym aktualnymi zagadnieniami rejestracji stanu cywilnego.

Drugi dzień przeznaczone będą na konsultacje indywidualne ze specjalistami, które stanowią doskonałą platformę do zdobycia praktycznych umiejętności i odpowiedzi na palące pytania.

Jak się zapisać?

Zachęcamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego dostępnego na naszej stronie – znajdą tam Państwo również wszystkie informacje dotyczące opłat oraz możliwości zakwaterowania. Liczba miejsc jest ograniczona, a ostateczny termin zgłoszeń upływa 15 listopada 2023 roku o godzinie 12:00, więc nie warto odkładać decyzji na ostatnią chwilę.

Mamy nadzieję, że to wyjątkowe seminarium stanie się dla Państwa nie tylko źródłem cennej wiedzy, ale również przestrzenią dla owocnych dyskusji i inspirujących spotkań. Serdecznie zapraszamy do udziału i do zobaczenia w Zbąszynku!