Dołącz jako ankieter w projekcie „Żary, tu chcę żyć!!!”

Program Rozwoju Lokalnego Miasta Żary realizuje projekt „Żary, tu chcę żyć!!!”, finansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014 – 2021. W związku z tym szukamy zaangażowanych ankieterów, którzy dołączą do naszej ekipy!

Kim jesteśmy? Jesteśmy grupą młodych, energicznych ludzi, którzy chcą mieć realny wpływ na rozwój swojego miasta. Pracując z nami, masz szansę nie tylko zdobyć cenne doświadczenie, ale również wziąć udział w tworzeniu lepszego środowiska dla mieszkańców Żar.

Kogo szukamy? Idealny kandydat to osoba między 18 a 26 lat, ucząca się lub studiująca, gotowa do pracy w terenie i przeprowadzenia ankiet wśród mieszkańców miasta.

Co oferujemy?

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji projektów społecznych i badawczych,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Udział w projekcie o znaczącym wpływie na lokalną społeczność.

Jak aplikować? Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje zgłoszenie wraz z numerem telefonu na adres e-mail: komunikacja@um.zary.pl lub kontaktuj się z nami przez wiadomość prywatną.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się telefonicznie pod numerem 68-470 83 96 lub poprzez Facebooka, aby dowiedzieć się więcej o projekcie i możliwościach współpracy.

Liczba miejsc ograniczona – nie czekaj, dołącz już dziś!